  • Compressor Wheel VOLVO SAAB SUBARU TD04HL-19T (46/58 mm) 11 0 l
Description Application- Fit Turbo #: VOLVO 49189-05400 / 49189-05401, 49189-05410, 49189-05411, SUBARU Legacy Liberty GT JDM 49189-06500, 49189-06501 and Greddy TD04HL-19T / TD04H-19T   Wheel Size- Inducer Dia.: 46.02 mm Exducer Dia. : 58.00 mm Extend Tappered Tip Exducer dia. : 60.77 mm Tip Height: 5.26 mm Super Back Height: 1.90 mm (Super Back Wheel) Bore: 5.00 mm Blade: 11 0 (Stock 6 6) Rotation: Forward Bore Type: Through